• BIST 81.865
 • Altın 148,841
 • Dolar 3,8026
 • Euro 4,0554
 • İstanbul : 9 °C
 • Berlin : -3 °C
 • Paris : -2 °C
 • Amsterdam : -3 °C
 • Zürih : -5 °C
 • Moskova : -4 °C
 • Lefkoşa : 15 °C

Herkes ‘’IŞİD’’ sin!!!...

23.10.2014 00:22
Hasan Yitgin

Hasan Yitgin

Yahudi lobisinin etkisinde olan Haçlı-Siyonist ittifakı, Arz-ı Mev'udu (Vadedilmiş topraklar…Hz. İbrahim ve O’nun soyundan gelenlere verileceği vadedilen arazi. Bu tabir Kur'an-ı Kerîm'de "Bereketli arz" olarak kaydedilmektedir. (Bakınız el-Enbiyâ Süresi  21/71) ..

Bu nedenledir ki; İsrail'e katma planı çerçevesinde Suriye'nin derhal işgal edilmesi istenmektedir..


Suriye, Mısır ve ileride nihai hedef olarak Türkiye'nin Arz-ı Mev'udu (Yani vadedilen araziler, topraklar) İsrail'e katma planı çerçevesinde ele geçirilmek istendiğini bilinmektedir.


İsrail'in bu çerçevede Suriye'yi işgal edip yumuşak lokma haline getirmek suretiyle yutmayı amaçlamaktadır..Bu vesile ile de son günlerde neden Türkiye’de KOBANİ bahane edilmesini anlamak zor değil… ‘Türkiye hızlı bir felakete sürüklenmek istenirken, eldeki argümanlar devreye sokuluyor..Nedir bu argümanlar; Türkiye’deki mevcut muhalif sosyalistler, aleviler, Kürtler…Kobani’deki yaşanan vahşeti yaratan bu güçler yine sözde perde arkasından durumu düzelteceğim bahanesine sığınarak  tabii ki oluşturdukları insani yardım algısının da etkisi ile sonuca ulaşma arzusundalar..

Amerikan Temsilciler meclisi "Suriye'yi Cezalandırma Yasasını"  2003’de onayladı. Yasa 4'e karşı 398 oyla kabul edildi. Dört karşı oy kullanan temsilciler, "Suriye hakkında ileri sürülen iddiaların doğru ve gerçekçi olmadığı"nı savunurken, Yahudi lobisinin etkisinde olan Haçlı-Siyonist ittifakı, Suriye'nin derhal işgal edilmesini istiyordu..

Amerika'nın İsrail'in asırlık hedeflerine hizmet ettiğini, tek kutuplu bir dünya olmanın imkânlarını kullanarak İsrail'in "Arz-ı Mev'ud" politikasının gerçekleştirilmesine yardım ettiğini, Amerikan müdahalesinin, Filistin, Afganistan, Irak'la sınırlı olmadığını, sırada Suriye, İran, Suudi Arabistan, Mısır ve Türkiye'nin bulunduğunu bilmekteyiz..

Bugün apaçık ortaya çıkmıştır ki, sözüm ona dost ve müttefik Amerikalı, İngiliz ve İsrailliler, İslam âlemindeki bütün etnik ve mezhep kesimlerini birbirleri aleyhine kışkırtmaktadırlar. Bu kışkırtmalardan Türkiye'de hissesini almaktadır.


ASIL HEDEF ARZ-I MEV'UD (Vadedilmiş topraklar)  ve  2. SEVR ANTLAŞMASI

Dış mihraklar bir yandan Arz-ı Mev'udu adım adım İsrail'e katmak için çalışırken, öbür yandan da Türkiye'mizi güçsüzleştirmek, yumuşak lokma haline getirip bölmek ve ikinci Sevr Antlaşması'nı  uygulamak için ellerinden gelen her türlü gayreti göstermektedirler.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Avrupa Bülteni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim